olejek kokosowy do włosów i ich pielegnacja.
Naturalne olejki do wlosow: kokosowe, arganowy, jojoba, makadamia, tamanu

Aktualizacja opieki podstawowej – światło na końcu tunelu ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Poza CMMI, niedawne sympozjum zorganizowane przez American Board of Internal Medicine Foundation podkreśliło innowacje ze strony akademickich i środowiskowych grup opieki podstawowej, które poprawiają opiekę nad pacjentem i życie zawodowe lekarzy. Przyrostowa poprawa polityki prawdopodobnie nie zaszkodzi dominacji medycyny specjalistycznej w najbliższym czasie, ale kilku dużych prywatnych ubezpieczycieli podnosi opłaty dla lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, uznając większą rolę, jaką mogą odgrywać w zrestrukturyzowanym systemie dostaw. Wellpoint, który współpracuje z 100 000 lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, planuje zwiększyć opłaty o około 10% i zaoferować dodatkowe kwoty lekarzom, którzy obniżają koszty opieki przy zachowaniu jakości. Wellpoint wykonał ten krok, powiedziała mi generalna dyrektorka generalna Angela Braly, ponieważ aby wspierać pacjentów, których oczekują, musimy zrobić coś radykalnie innego. Podstawowa opieka jest podstawą amerykańskiej medycyny i. . . powinny być podstawą zdrowia naszych członków. . . . Poprzez znaczny wzrost dochodów [lekarzy pierwszego kontaktu], dzielenie się sensownymi, aktualnymi i możliwymi do zrealizowania informacjami oraz bezpośrednie wsparcie opieki podstawowej. . . wiemy, że możemy wywrzeć pozytywny wpływ. Aetna planuje zacząć płacić swojej sieci 55 000 lekarzy podstawowej opieki dodatkowe 2 USD do 3 USD na pacjenta miesięcznie, jeśli ich praktyki spełniają normy dotyczące dostępności i koordynacji opieki.
United Health Care, największy dostawca usług dla celów zarobkowych, zaoferuje nowe, oparte na wartościach kontrakty dla 550 000 lekarzy (podstawowej opieki i specjalistów) w swojej sieci, które wynagradzą lekarzy za opiekę, jaką firma uważa za wysoką i wydajną. Simon Stevens, przewodniczący Centrum Reformy i Modernizacji Opieki Zdrowotnej United Health Care, powiedział mi, że poprawa koncentracji na pacjentach, jakości i przystępności cenowej opieki zdrowotnej w USA po prostu nie nastąpi bez silniejszej podstawowej opieki zdrowotnej. Niektórzy regionalni ubezpieczyciele również zaczęły zapewniać zachęty do płatności dla lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej. Na przykład, plan Blue Cross-Blue Shield oparty na Maryland, Carefirst oferuje wspólne oszczędności, doświadczonych opiekunów i obszerne dane na temat kosztów i ryzyka dla małych praktyk lekarskich.
Debata ACA pobudziła dyskusje na temat zastąpienia systemu płatności za usługę w Medicare możliwymi alternatywami, takimi jak płatności powiązane z pakietami, płatności globalne i wspólne oszczędności, a także z wyeliminowaniem formuły SGR (ang. Sustainable growth rate) do obliczania opłat Medicare. Lekarze ponownie stają w obliczu znacznej obniżki opłat za usługi Medicare (27,1%, obowiązujące od stycznia 2013 r.), Chyba że Kongres podejmie działania w celu ich wyeliminowania, tak jak to miało miejsce 13 razy wcześniej. Podstawową przeszkodą w uchyleniu SGR są wysokie koszty, zwłaszcza biorąc pod uwagę polityczną walkę o zmniejszenie deficytu federalnego. Biuro Budżetowe Kongresu szacuje 10-letni koszt uchylenia SGR na 300 miliardów dolarów. Kongres jeszcze nie określił dochodów na pokrycie tych kosztów.
Potencjalna 10-letnia ścieżka aktualizacji dla usług harmonogramu opłat i przewidywanych rezultatów wydatków Medicare. Komisja Doradcza ds. Płatności Medicare (MedPAC) wykorzystała kilka zasad, które zastąpiły formułę zrównoważonego wzrostu poprzez dziesięcioletni harmonogram aktualizacji harmonogramu opłat dla lekarzy, w tym ochronę dostępu beneficjentów do opieki i zagwarantowanie, że nowe podejście do płatności jest odpowiedzialne finansowo ( Panel A)
[hasła pokrewne: skrzypokrzywa, poradnia gastroenterologiczna dla dzieci wrocław, olx szczytno praca ]

Tags: , ,

No Responses to “Aktualizacja opieki podstawowej – światło na końcu tunelu ad”

 1. Springheel Jack Says:

  infekcji wirusem onkogennym jakim jest HPV

 2. Roksana Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: depilacja laserowa gdańsk[...]

 3. Dawid Says:

  taki lekarz pod kątem onkologicznym zbada znamiona

 4. Sherwood Gladiator Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: legitymacja hologram[...]

 5. Agnieszka Says:

  ból długo się utrzymuje należy udać się do lekarza

 6. Desert Haze Says:

  Article marked with the noticed of: opieka osób starszych[...]

 7. Borys Says:

  Nie wiem jak można żyć bez mleka, sera, jogurtów

Powiązane tematy z artykułem: olx szczytno praca poradnia gastroenterologiczna dla dzieci wrocław skrzypokrzywa