olejek kokosowy do włosów i ich pielegnacja.
Naturalne olejki do wlosow: kokosowe, arganowy, jojoba, makadamia, tamanu

Aktualizacja opieki podstawowej – światło na końcu tunelu cd

Posted in Uncategorized  by admin
December 1st, 2018

Aby opracować prognozy, MedPAC opierał się na kosztach usług w części B przypadających na jednego beneficjenta, wzroście liczby zapisów i wzrostach ilości usług harmonogramu opłat na beneficjenta (Panel B). Dane pochodzą z MedPAC. W raporcie z marca 2012 r., Komisja Doradcza ds. Płatności Medicare (MedPAC) zaleciła zastąpienie SGR dziesięcioletnią ścieżką ustawowych aktualizacji opłat, które sprzyjają podstawowej opiece zdrowotnej kosztem specjalistów.3 Raport stwierdza, że ochrona podstawowej opieki zdrowotnej przed opłatą Obniżki są kluczowe , ponieważ najnowsze dane pokazują, że ryzyko dostępu jest skoncentrowane w podstawowej opiece zdrowotnej, nie tylko w Medicare, ale również w prywatnych ubezpieczycielach. Zaproponowano, aby opłaty za opiekę podstawową Medicare zostały zamrożone na 10 lat, podczas gdy opłaty za usługi inne niż podstawowe zostały obniżone o 5,9% przez 3 lata i zamrożone na następne 7. Nawet wtedy MedPAC projektuje ten wzrost w ilości usług Medicare – dzięki wzrost zarówno rekrutacji, jak i korzystania z usług dla poszczególnych beneficjentów – oznaczałoby niemal dwukrotne zwiększenie wydatków rocznych nakładanych na lekarzy w ciągu dekady (patrz wykresy).
Chociaż istnieją pewne zachęcające sygnały dla podstawowych dostawców usług opieki zdrowotnej, specjaliści od dawna są zagrożonym gatunkiem, co ilustrują artykuły sprzed pokolenia. W 1987 r. Dziennik opublikował Dlaczego dzisiejsi studenci medycyny wybierają specjalistyczne technologie w zakresie chorób wewnętrznych. , 4, aw 1992 r. Kandydaci na leczenie podstawowe – nie dostają szacunku 5, w których Robert Petersdorf opłakował Brak szacunek nie tylko jest ekonomiczny i akademicki, ale także przenika wszystkie absolwentskie wykształcenie medyczne i, ostatecznie, praktykę medyczną.
W marcu tego roku Narodowy Program Residual Matching potwierdził, że chociaż 94,5% z 2740 miejsc na pobytach w medycynie rodzinnej (które produkują największą liczbę lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej) zostało obsadzonych, mniej niż połowa (1322) została wypełniona przez absolwentów amerykańskich szkół medycznych. W 1997 roku w sumie 2340 absolwentów z USA dopasowało się do medycyny rodzinnej, wypełniając 80% takich pozycji. Najnowsze wyniki meczów podkreślają rosnącą popularność specjalności, które oferują bardziej kontrolowany styl życia i ponadprzeciętne dochody – w tym anestezjologii, dermatologii, medycyny ratunkowej, neurologii, okulistyki, otolaryngologii, patologii, chirurgii plastycznej, psychiatrii i radiologii. Inne konkurencyjne specjalności to chirurgia ortopedyczna, klatki piersiowej i naczyniowa.
Większość ceny biliona dolarów za pierwszą dekadę ACA została przeznaczona na masową ekspansję w zakresie ochrony ubezpieczeniowej. Jednak w dłuższej perspektywie równie ważne mogą być przepisy dotyczące testowania i wdrażania nowych modeli dostaw. Jednak polityka publiczna może do tej pory przeprowadzić reformę tylko w zakresie dostaw. O ile nie zajmiemy się również różnicami w dochodach między specjalistami a lekarzami pierwszego kontaktu, zbudujemy wysokowydajne zespoły, w skład których wchodzą praktykujący pielęgniarki, asystenci lekarzy i sprzymierzeni profesjonaliści, a także zredukujemy tempo wzrostu kosztów, inicjatywa reformy znacznie odbiega od oczekiwań.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł (10.1056 / NEJMp1205537) został opublikowany 23 maja 2012 r. O godz.
Author Affiliations
Pan Iglehart jest krajowym korespondentem czasopisma.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Fundacja ABIM. Zeszyt ćwiczeń – innowacja w opiece podstawowej: poprawa wydajności i atrakcyjności praktyki. Philadelphia: American Board of Internal Medicine, 2012.

2. Dentzer S. Jedna próba płatnika, aby zachęcić lekarzy podstawowej opieki do tworzenia nowych domów opieki medycznej. Health Aff (Millwood) 2012; 31: 341-349
Crossref Web of Science Medline
3. Zgłoś się do Kongresu: polityka płatności Medicare. Waszyngton, DC: Komisja Doradcza ds. Płatności Medicare, 2012.

4. McCarty DJ. Dlaczego dzisiejsi studenci medycyny wybierają specjalności high-tech w zakresie chorób wewnętrznych. N Engl J Med 1987; 317: 567-569
Full Text Web of Science Medline
5. Petersdorf RG. Wnioskodawcy opieki podstawowej – nie mają szacunku. N Engl J Med 1992; 326: 408-409
Full Text Web of Science Medline
Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (5)
Zamknij Cytowanie artykułów
[hasła pokrewne: dyżury aptek opole, olej słonecznikowy zastosowanie, tanie leki apteka internetowa ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: dyżury aptek opole olej słonecznikowy zastosowanie tanie leki apteka internetowa