olejek kokosowy do włosów i ich pielegnacja.
Naturalne olejki do wlosow: kokosowe, arganowy, jojoba, makadamia, tamanu

Overbilling i świadoma zgoda finansowa – rozwiązanie umowne ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Chociaż takie zagregowane raporty niewiele pomagają pacjentom zrozumieć ich opcje finansowe przy łóżku pacjenta, daje nadzieję, że większa przejrzystość doprowadzi do obniżenia cen na poziomie konkurencyjnym. Drugie podejście, odwołujące się do profesjonalizmu, podkreśla, że lekarze i być może szpitale są zobowiązani do świadczenia usług powierniczych wobec swoich pacjentów. Etyka medyczna tradycyjnie oddzielała opiekę od zwyczajnych obyczajów rynkowych i cen maksymalizujących zyski. Opierając się na tej tradycji, etyka zawodowa może wymagać od dostawców ustalania cen, które wyraźnie uwzględniają interesy swoich pacjentów jako konsumentów o ograniczonych zasobach. Australijska profesja medyczna przyjęła tę funkcję powierniczą. W odpowiedzi na rosnące obawy, że dostawcy naliczają pacjentom prywatne ubezpieczenie od 50 do 100% więcej niż te pokrywane wyłącznie przez rząd, australijscy lekarze zobowiązali się uprzedzić pacjentów (jeśli to możliwe), ile zapłacą z kieszeni za wybrany kurs leczenia4. W rezultacie ponad połowa ubezpieczonych w Australii pacjentów z planowanymi hospitalizacjami w 2007 r. wyraziła zgodę finansową na ceny swoich dostawców określone wcześniej.5
Trzecim podejściem jest regulacja cen. Sekcja 9007 ACA, na przykład, uznaje, że ceny katalogowe często nie odzwierciedlają sił rynkowych, a zatem wymaga, aby szpitale zwolnione z podatku pobierać od pacjentów o nieubezpieczonych dochodach nie więcej niż kwoty generalnie naliczane osobom, które mają ubezpieczenie . przepisy państwowe stosują podobne mechanizmy, ale z alternatywnymi wzorcami. Ustawa z Kalifornii, uchwalona w 2006 roku, nakłada opłaty na nieubezpieczonych na podstawie stawek Medicare, a prawo Illinois z 2008 roku łączy takie pułapy z kosztami opieki. Te podejścia regulacyjne są zgodne z szerszym przekonaniem, że regulacja cen jest konieczna, aby naprawić pewne niedoskonałości rynku w opiece zdrowotnej, ale oferują rozwiązania tylko nieubezpieczonym pacjentom w szpitalach typu non-profit i nie rozwiązują większych problemów związanych z fakturowaniem za out-of- opieka sieciowa.
Czwarte podejście – najprostsze i najkorzystniejsze – według naszej logiki jest podobne do logiki umów dorozumianych. Podejście oparte na implikowanych umowach zobowiązuje pacjenta do zapłaty kwoty, na jaką rozsądny pacjent i usługodawca by się zgodził, biorąc pod uwagę odpowiedni czas i informacje. Najlepszym pośrednikiem dla świadomych negocjacji jest to, do czego faktycznie odnoszą się konsumenci i dostawcy, a mianowicie stawki negocjowane między dostawcami a prywatnymi ubezpieczycielami. Przecież ubezpieczyciele są nabywcami, którzy posiadają wystarczające informacje i opcje negocjowania stawek rynkowych. Kolejnym przydatnym wskaźnikiem zastępczym mogą być stawki zwrotu Medicare, ponieważ stawki te – oferowane przez rząd i akceptowane przez dostawców, którym wolno odmówić – również przybliżają dolną granicę cen, które wytworzyłyby rozsądnie uzasadnione negocjacje.
Metoda kontraktów implikowanych zapobiega nadpłacaniu zarówno nieubezpieczonych pacjentów, jak i pacjentów, którzy otrzymują opiekę poza negocjowanymi sieciami. Oferuje również metodę definiowania powszechnych i celowo niejednoznacznych warunków cenowych występujących w drobnym druku umów, które zaśmiecają rynek opieki zdrowotnej, takich jak zwykłe lub zwyczajowe ceny.
[podobne: olej lniany, poradnia gastroenterologiczna dla dzieci wrocław do włosów, poradnia gastroenterologiczna dla dzieci wrocław ]

Tags: ,

No Responses to “Overbilling i świadoma zgoda finansowa – rozwiązanie umowne ad”

 1. Marek Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: Olimp Carbonox[...]

 2. Tan Stallion Says:

  kurcze nie wiem co mam czy pluca czy oskrzela

 3. Kamil Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: dom pogrzebowy warszawa[...]

 4. Bugger Says:

  Brednia brednię pogania

Powiązane tematy z artykułem: poradnia gastroenterologiczna dla dzieci wrocław zachowanie kotki po sterylizacji