olejek kokosowy do włosów i ich pielegnacja.
Naturalne olejki do wlosow: kokosowe, arganowy, jojoba, makadamia, tamanu

Ukierunkowana kontra uniwersalna dekolonizacja w celu zapobiegania infekcji ICU AD 3

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

W grupie (badanie przesiewowe i izolacja) wykonano dwustronne badania przesiewowe na obecność MRSA przy przyjęciu na oddział intensywnej opieki medycznej, a także zastosowano środki ostrożności w kontaktach z pacjentami z historią kolonizacji lub zakażenia MRSA oraz dla osób z dodatnim wynikiem testu MRSA. Był to poprzedni standard opieki we wszystkich szpitalach. Program przesiewowy MRSA dla pacjentów na OIOM, którzy stanowią grupę wysokiego ryzyka zakażenia, rozpoczął się w 2007 r. W szpitalach HCA16. Ponad 90% pacjentów przyjętych na oddział intensywnej terapii przeszło badania przesiewowe, a środki ostrożności w kontaktach zostały wprowadzone dla nosicieli MRSA i inne patogeny oporne na wiele leków. W grupie 2 (ukierunkowana dekolonizacja), badania przesiewowe MRSA i kontaktowe były podobne do tych w grupie 1. Pacjenci znani ze skolonizowania lub zakażenia MRSA przeszli 5-dniowy reżim dekolonizacji składający się z mejryryny podawanej dwa razy dziennie i codziennego kąpania zaimpregnowanego chlorheksydyną tkaniny.
W grupie 3 (dekolonizacja uniwersalna) nie przeprowadzono badań przesiewowych pod kątem MRSA przy przyjęciu na OIT. Środki ostrożności związane z kontaktem były podobne do tych w grupie 1. Wszyscy pacjenci otrzymywali donrowocynę mezirocynową podawaną dwa razy dziennie przez 5 dni, a także codzienne kąpiele z impregnowanymi chlorheksydyną ściereczkami przez cały pobyt na OIT.
Wszyscy dorośli ICU w uczestniczącym szpitalu zostali przydzieleni do tej samej grupy. Polityka zapobiegania kontaktom, oparta na wieloletnich wytycznych Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorób (CDC), była identyczna i niezmienna dla wszystkich szpitali. Środki ostrożności zostały zainicjowane na podstawie obecnych lub historycznych hodowli MRSA lub innych standardowych wskazań.6 Wyniki hodowli uzyskanych przy przyjęciu stały się dostępne następnego dnia.
Wyniki badań
Pierwszorzędowym rezultatem była zależna od ICU hodowla kliniczna MRSA. Testy przesiewowe zostały wyłączone ze wszystkich analiz, ponieważ szpitale wdrażające uniwersalną dekolonizację zaprzestały takich kultur. Drugorzędne wyniki obejmowały zależne od ICU zakażenie krwi wywołane przez MRSA i zależne od ICU zakażenie krwi wywołane przez dowolny patogen. Kultury kliniczne uzyskano według uznania klinicysty.
Kryteria rekrutacji i uprawnienia
Rekrutacja odbyła się wśród 160 szpitali HCA. Większość z nich była szpitalami społecznymi z jednoosobowymi pomieszczeniami ICU. Kryteria kwalifikowalności obejmowały zobowiązanie administracji szpitala do poddania szpitala randomizacji w celu przeprowadzenia badania, mniej niż 30% pacjentów uczestniczących dorosłych na oddziałach intensywnej terapii otrzymywało kąpiel chlorheksydynową lub donosową mupirocynę w punkcie wyjściowym, stabilne stosowanie inicjatyw i produktów profilaktyki zakażeń podczas linii podstawowej okres, a także porozumienie o powstrzymaniu się od przyjmowania nowych inicjatyw, które byłyby sprzeczne z procesem
[patrz też: wyciąg pershla, poradnia dla dzieci z autyzmem, fala uderzeniowa katowice ]

Tags: , ,

No Responses to “Ukierunkowana kontra uniwersalna dekolonizacja w celu zapobiegania infekcji ICU AD 3”

 1. Elżbieta Says:

  Prosze nie wprowadzac ludzi w blad

 2. Ada Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: odszkodowania powypadkowe[...]

 3. Victoria Says:

  Dzięki opiece lekarza udaje mi się utrzymać dobry stan zdrowia

 4. Pinball Wizard Says:

  Article marked with the noticed of: Szczoteczki soniczne do zębów[...]

 5. Day Hawk Says:

  Sugeruje poczytać o nietolerancji i alergiach

 6. Aurelia Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: leczenie[...]

 7. Elżbieta Says:

  chyba przejdę się do trzeciego lekarza i zobaczymy co powie na ten temat

Powiązane tematy z artykułem: fala uderzeniowa katowice poradnia dla dzieci z autyzmem wyciąg pershla