olejek kokosowy do włosów i ich pielegnacja.
Naturalne olejki do wlosow: kokosowe, arganowy, jojoba, makadamia, tamanu

Wszczepienie krwi pępowinowej za pomocą Coculture z kultur mezenchymalnych Ex Vivo AD 2

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Hodowle zawiesinowe komórek jednojądrzastych krwi pępowinowej bez użycia selekcji CD34 powodują minimalną, jeśli w ogóle, ekspansję komórek jądrzastych lub komórek progenitorowych. Z naszego doświadczenia wynika, że selekcja mrożonych produktów krwiopochodnych CD34 doprowadziła do niskiej czystości i słabej ekspansji.15,16 Wykazaliśmy wcześniej, że ekspansja prymitywnych i dojrzałych komórek krwiotwórczych w niefrakcjonowanych komórkach krwi pępowinowej jest znacząco zwiększona dzięki ko-kulturacji z mezenchymalnym komórki zrębowe.17 Dane te sugerują, że mezenchymalne komórki zrębowe dostarczają ważnych sygnałów molekularnych do ekspansji ex vivo, których brakuje w systemach ekspansji opartych na hodowli zawiesinowej krwiotwórczych komórek progenitorowych w samych cytokinach. Opisujemy serię 31 dorosłych pacjentów z rakiem hematologicznym, którzy otrzymali przeszczep 2 jednostek krwi pępowinowej, z których zawierała krew pępowinową, która została rozszerzona ex vivo w hodowlach z allogenicznymi mezenchymalnymi komórkami zrębowymi. Osiemdziesięciu pacjentów, których dane zostały zgłoszone do Centrum Międzynarodowego Badania Krwi i Przeszczepu Szpiku (CIBMTR) i którzy otrzymali przeszczep 2 jednostek niemanipulowanej krwi pępowinowej, zastosowano jako kontrole, tak jak oddzielna grupa 60 kontroli leczonych w MD Anderson Cancer Center (MDACC).
Metody
Projekt badania i nadzór
Pierwsi i ostatni autorzy zaprojektowali badanie, podjęli decyzję o przesłaniu manuskryptu do publikacji oraz gwarantowali kompletność i dokładność danych oraz wierność badania do protokołu, który jest dostępny wraz z pełnym tekstem tego artykułu. w . Mesoblast wspierał badanie i zawarł umowę o zachowaniu poufności z MDACC. Mesoblast dostarczył bezpłatne gotowe mezenchymalne komórki prekursorowe, a także wsparcie dla pielęgniarek zajmujących się badaniami i zarządzanie danymi. Nikt, kto nie jest wymieniony jako autor, przyczynił się do napisania manuskryptu. Badanie to zostało zatwierdzone przez komisję ds. Przeglądu instytucjonalnego i Food and Drug Administration (FDA).
Wybieralność
Pacjenci w wieku od 18 do 65 lat z rakiem hematologicznym, którym brakowało dawcy zgodnego z HLA, zostali włączeni do MDACC w okresie od sierpnia 2007 r. Do lutego 2010 r. Po uzyskaniu pisemnej świadomej zgody. Zapisy wymagały przyjęcia 2 jednostek krwi pępowinowej, z których każda zawierała więcej niż 1,5 x 107 komórek jądrzastych na kilogram masy ciała, które zostały dopasowane do czterech lub więcej loci HLA przez pośrednie podanie w typie alleli HLA klasy I (A i B ) i pisanie w wysokiej rozdzielczości dla alleli DRB1 HLA klasy II.
Kokultura jednojądrzastych komórek krwi pępowinowej i komórek mezenchymalnych
W początkowej kohorcie siedmiu pacjentów haploidentyczny członek rodziny był dawcą mezenchymalnych komórek zrębowych.
[podobne: przegladarka skierowań, usg jamy brzusznej opole, erozja szkliwa ]

Tags: , ,

No Responses to “Wszczepienie krwi pępowinowej za pomocą Coculture z kultur mezenchymalnych Ex Vivo AD 2”

 1. Iga Says:

  [..] Cytowany fragment: rehabiliacja[...]

 2. Voluntary Says:

  Polecam te kapsułki wszystkim osobom mającym problemy ze stawami

 3. Crash Override Says:

  [..] Cytowany fragment: oxandrolon[...]

 4. Marbles Says:

  główną przyczyną nadciśnienia jest stan zapalny naczyń krwionośnych

Powiązane tematy z artykułem: erozja szkliwa przegladarka skierowań usg jamy brzusznej opole