olejek kokosowy do włosów i ich pielegnacja.
Naturalne olejki do wlosow: kokosowe, arganowy, jojoba, makadamia, tamanu

Medicare i Medicaid Wydawanie wydatków i debata deficytowa ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Możemy również zauważyć wczesne efekty zmian w systemie dostarczania, takich jak produkty ubezpieczeniowe z warstwową siecią i wzrost integracji klinicznej oraz liczbę lekarzy płatnych. Pomimo niepełnego zrozumienia przyczyn spowolnienia, Centers for Medicare i Medicaid Services (CMS) projektuje, że wydatki na opiekę zdrowotną będą nadal rosły stosunkowo wolno w ciągu następnej dekady – o punkt procentowy szybciej niż PKB2. Prognoza ta wydaje się odzwierciedlać wyżej wymienione czynniki oraz przepisy dotyczące ograniczania kosztów w ustawie o przystępnej cenie (ACA).
Wydatki na opiekę zdrowotną i wzrost gospodarczy, 2012-2021. Dane pochodzą z ośrodków Medicare i Medicaid Services, biura aktuariusza. Prognozy wydatków na opiekę zdrowotną będą nieznacznie wyższe bez obniżki opłat lekarskich zawartych w obowiązującym prawie.
Prognozy CMS dotyczące wzrostu wydatków prywatnych i publicznych w latach 2012-2021 przedstawiono na wykresie. (Prognozy budżetu Kongresu [CBO] są podobne.) Wydatki prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych i wydatki Medicare będą rosły w podobnym tempie, około 6,0% rocznie – ale z różnych powodów. Rejestracja w Medicare będzie rosła znacznie szybciej niż rejestracja w prywatnym pokryciu, ponieważ Baby Boomers starzeje się w Medicare. Przewiduje się, że prywatne wydatki na ubezpieczenie zdrowotne przypadające na każdego uczestnika będą wzrastać o 5,0% rocznie, o punkt procentowy szybciej niż PKB na mieszkańca. W przeciwieństwie do tego, wydatki Medicare na każdego uczestnika powinny wzrosnąć o 3,1% rocznie, głównie z powodu cięć ACA w płatnościach dla dostawców. Ta stopa wzrostu będzie nieco wyższa, jeśli zaplanowane obniżki opłat za leczenie zostaną jak zwykle wyeliminowane. Jeżeli opłaty wzrosną wraz z inflacją, stopa wzrostu liczby chętnych do rejestracji mogłaby wynieść 3,8% rocznie, a zamrożenie opłat lub uwzględnienie przesunięć wydatków spowodowałoby mniejsze podwyżki.
Jednocześnie ogólne wydatki Medicaid będą rosły w tempie 8,5% rocznie, w dużej mierze dzięki wzrostowi liczby osób zapisanych na studia ze względu na rosnącą liczbę osób o niskich dochodach i rozszerzenie zasięgu ACA. Jeśli wiele państw zrezygnuje z ekspansji Medicaid, na co zezwala ostatnie orzeczenie Sądu Najwyższego, całkowity wzrost wydatków na Medicaid będzie niższy. W przeliczeniu na osobę wzrost Medicaid powinien wynieść 3,6% rocznie, czyli nieco mniej niż przewidywany wzrost PKB per capita.
Biorąc pod uwagę, że wzrost wydatków na leczenie w Medicare i Medicaid jest mniejszy niż w ubezpieczeniach prywatnych i zbliża się do wzrostu PKB na mieszkańca, trudno jest twierdzić, że wydatki na którykolwiek z tych programów, w przeliczeniu na osobę, są poza kontrolą. Wzrost liczby uczestników w obu programach zbliża się raczej do celu, często proponowanego w propozycjach redukcji długu. Całkowity wzrost wydatków, który obejmuje również wzrost liczby zapisów, jest szybszy niż wzrost gospodarki. Ale polityki, które są odpowiednie, gdy problem dotyczy wzrostu wydatków na osobę, różnią się od tych, które mają sens, gdy wzrost liczby zapisów jest tak ważnym czynnikiem kosztotwórczym. Opcje polityczne, takie jak wsparcie premii i dotacje blokowe, które pociągają za sobą indeksowanie stóp wzrostu do pewnego stopnia wzrostu gospodarczego, będą miały trudności z osiągnięciem niższego wzrostu wydatków na badania w stosunku do obecnie przewidywanych.
[hasła pokrewne: zachowanie kotki po sterylizacji, usg jamy brzusznej opole, olej lniany ]

Tags: ,

No Responses to “Medicare i Medicaid Wydawanie wydatków i debata deficytowa ad”

 1. Midnight Rider Says:

  Article marked with the noticed of: loża laminarna[...]

 2. Mr. Thanksgiving Says:

  Jak was coś boli to idźcie do lekarza a nie czytajcie porady

 3. Airport Hobo Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: kręgosłup[...]

 4. Józef Says:

  zamiast zajadać się tabletkami przeciwbólowymi

Powiązane tematy z artykułem: usg jamy brzusznej opole zachowanie kotki po sterylizacji