olejek kokosowy do włosów i ich pielegnacja.
Naturalne olejki do wlosow: kokosowe, arganowy, jojoba, makadamia, tamanu

Medicare i Medicaid Wydawanie wydatków i debata deficytowa cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Szacunki CBO sugerują, że oba podejścia mogą przynieść oszczędności rządowi federalnemu, ale takie oszczędności przesuwają koszty Medicare na obecnych zarejestrowanych, aw przypadku Medicaid również na państwa. Niektórzy twierdzą, że niskie tempo wzrostu wydatków na Medicare jest nie do utrzymania, szczególnie w przypadku szpitali. Przewiduje się, że wydatki Medicare na opiekę szpitalną przypadające na każdego uczestnika będą wzrastać o 3,2% rocznie. Obawia się jednak, że koszty szpitala będą rosły szybciej niż płatności Medicare, a szpitale będą musiały zwiększyć opłaty prywatne, aby zrekompensować. Jednak coraz więcej dowodów sugeruje, że takie przesunięcie kosztów jest możliwe tylko w przypadku szpitali o znaczącej pozycji rynkowej; inni napotykają ograniczenia dotyczące wzrostu prywatnych dochodów i reagują na to, że zawierają koszty.4
Nic z tego nie oznacza, że nie możemy lepiej kontrolować kosztów opieki zdrowotnej. Pojawiło się wiele propozycji dotyczących ograniczenia wydatków Medicare w ramach obecnej struktury, w tym podwyższenia składek w części B i części D, zreformowania zasiłku Medigap, zwiększenia wieku uprawniającego Medicare, rozszerzenia wysiłków na rzecz ograniczenia oszustw, zmniejszenia płatności za leki na receptę dla Amerykanów kwalifikujących się do obu Medicare i Medicaid, oraz zwiększenie nacisku na zarządzanie opieką nad przewlekle ill.5
Osiągnięcie oszczędności w Medicaid jest trudniejsze, ponieważ państwa już przyjęły agresywną politykę ograniczania kosztów. Państwa dysponują obecnie wszystkimi głównymi narzędziami, które byłyby dostępne w formie grantu blokowego – takimi jak kontrola stawek opłat za dostawcę, kontraktowanie opieki zarządzanej oraz polityka ustalania cen i wykorzystania narkotyków – a także silne zachęty finansowe do kontrolowania kosztów, głównie z powodu spotykają się z konkurencyjnymi priorytetami, które są bardziej popularne politycznie. Grant blokowy prawdopodobnie zatem będzie stawiać państwa o wyższych kosztach, co zmusi ich do zmniejszenia zasięgu.
Zamiast realizować poważną restrukturyzację któregokolwiek z programów, powinniśmy nadal przyjmować dostępne strategie, aby ograniczyć koszty w ramach obecnej struktury programów, zwłaszcza że wiele z nich wdrożonych w ciągu ostatniej dekady wydaje się działać, a wiele z nich wydaje się obiecujących.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Author Affiliations
Z Urban Institute w Waszyngtonie.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Holahan J, McMorrow S. Medicare, Medicaid i debata na temat deficytu. Waszyngton, DC: Urban Institute, kwiecień 2012.

2. Keehan SP, Cuckler GA, Sisko AM, i in. Prognozy dotyczące krajowych wydatków na opiekę zdrowotną: niewielki roczny wzrost do momentu rozszerzenia zasięgu i przyspieszenia wzrostu gospodarczego. Health Aff (Millwood) 2012 12 czerwca (Epub przed drukiem).

3. Długoterminowy wpływ na budżet ścieżek do dochodów i wydatków federalnych określony przez przewodniczącego Ryana. Waszyngton, DC: Biuro Budżetowe Kongresu, marzec 2012.

4. Frakt AB. Ile kosztują szpitale. Przegląd dowodów. Milbank Q 2011; 89: 90-130
Crossref Web of Science Medline
5. Berenson R, Holahan J. Preserving Medicare: praktyczne podejście do kontrolowania wydatków Waszyngton, DC: Urban Institute, wrzesień 2011.

Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (7)
Zamknij Cytowanie artykułów
[przypisy: poradnia gastroenterologiczna dla dzieci wrocław, poradnia dla dzieci z autyzmem, usg jamy brzusznej opole ]

Tags: , ,

No Responses to “Medicare i Medicaid Wydawanie wydatków i debata deficytowa cd”

 1. Hog Butcher Says:

  [..] Cytowany fragment: Trec NitroBolon[...]

 2. Gas Man Says:

  Dużo błonnika, to wkrótce będzie awitaminoza

 3. Mad Rascal Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu forever aloes[...]

 4. Snow Hound Says:

  Chory powinien leżeć na boku.

Powiązane tematy z artykułem: poradnia dla dzieci z autyzmem poradnia gastroenterologiczna dla dzieci wrocław usg jamy brzusznej opole