olejek kokosowy do włosów i ich pielegnacja.
Naturalne olejki do wlosow: kokosowe, arganowy, jojoba, makadamia, tamanu

Padaczka

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Pacjenci z epilepsją zmagają się z powtarzającymi się atakami, których rodzaj, częstotliwość i nasilenie są bardzo różne w zależności od osoby. W zależności od złożoności objawów, pacjenci mogą być pod opieką lekarzy w praktyce ogólnej, pediatrów, internistów lub subspecjalistów w neurologii, neurochirurgii lub psychiatrii. Ten wieloputerski podręcznik, choć napisany głównie przez subspecjalistów, jest wyraźnie przeznaczony dla lekarzy ogólnych, którzy opiekują się dziećmi i dorosłymi z epilepsją. Ta książka dotyczy wszystkich aspektów epilepsji, ale w żaden sposób nie jest monografią ani podręcznikiem. Każdy rozdział prezentuje obszerną, ale wyczerpującą recenzję tematu. Każda z nich jest dobrze, choć nie wyczerpująco, z odniesieniami, a większość rozdziałów zawiera wiele informacji, które były niedostępne w 1987 r., Kiedy ukazało się pierwsze wydanie Epilepsji.
Kliniczne rozdziały często przeglądają informacje statystyczne i prezentują materiał w sposób, który będzie pomocny lekarzom, którym zależy na odpowiedzi na konkretne pytania od pacjentów lub ich rodzin. Szczególnie dobre pod tym względem są sekcje dotyczące epidemiologii padaczki, reakcji na pierwszy napad drgawkowy, drgawek gorączkowych oraz matczynych i płodowych skutków epilepsji w czasie ciąży. Doskonałe rozdziały dotyczące elektroencefalografii i neuroobrazowania są skierowane do lekarzy o ograniczonym pochodzeniu w tych obszarach. Zasady leczenia napadów są również dobrze przedstawione, a niektóre informacje dotyczą leków przeciwpadaczkowych, które nie są jeszcze dostępne na rynku w Stanach Zjednoczonych. Niestety, dyskusja na temat diety ketogenicznej, która jest szeroko stosowana w tym kraju, jest niezwykle krótka (krótsza niż stymulacja nerwu błędnego) i nie jest zbyteczna. Chirurgiczne leczenie napadów, szczególnie tych pochodzących ze środkowych części płata skroniowego, jest szczegółowo omówione w kilku rozdziałach. Dość wyczerpująca dyskusja dotycząca radiograficznej neuroanatomii tego obszaru jest prawdopodobnie nadmierna w przypadku tego typu podręcznika.
To bardzo czytelna książka. Nieczęsto spotyka się pisanie tak jednolicie wysokiej jakości w podręczniku wielorakim. Jest to rzadka książka w dzisiejszych czasach, która pomaga lekarzom i jest przyjemna w czytaniu.
Arthur L. Prensky, MD
Washington University School of Medicine, St. Louis, MO 63110

[patrz też: poradnia gastroenterologiczna dla dzieci wrocław, matołectwo, tanie leki apteka internetowa ]

Tags: , ,

No Responses to “Padaczka”

 1. Liwia Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: okulista dziecięcy[...]

 2. Julita Says:

  Mają nowoczesny sprzęt co również jest ważne wykonując takie badanie

 3. Flint Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu obdukcje warszawa[...]

 4. Mule Skinner Says:

  mleko nie dostarcza wapnia

 5. Tacklebox Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do peruka[...]

 6. Mia Says:

  Witam ,choruje już 12 lat 

Powiązane tematy z artykułem: matołectwo poradnia gastroenterologiczna dla dzieci wrocław tanie leki apteka internetowa