olejek kokosowy do włosów i ich pielegnacja.
Naturalne olejki do wlosow: kokosowe, arganowy, jojoba, makadamia, tamanu

The Health Care Jobs Fallacy cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Podatnicy i pracownicy, którzy mogliby wziąć do domu większą wypłatę (z powodu niższych składek na ubezpieczenie zdrowotne) byliby lepsi. Ludzie, którzy stracili pracę, byliby w gorszej sytuacji (przynajmniej w krótkim okresie), a niektórzy z nich mogliby być pracownikami o niższych dochodach. Chociaż możemy bardzo chcieć zrobić więcej dla biednych, dalsze subsydiowanie niewydolnego systemu opieki zdrowotnej poprzez przestarzałą politykę płatności i zniekształcone rynki ubezpieczeń jest wyjątkowo mało skutecznym sposobem redystrybucji zasobów. O wiele skuteczniejszym sposobem pomocy pracownikom o niskich zarobkach, którzy są przesiedlani, byłoby rozszerzanie programów antyprywatnych, takich jak przyznany podatek dochodowy lub inne programy ubezpieczeń społecznych, takie jak Medicaid i pomoc żywnościowa. Oczywiście takie reformy muszą być wdrażane stopniowo, aby uniknąć szkodzenia w opiece nad pacjentami w okresie przejściowym, a zmiany w wydatkach publicznych muszą uwzględniać obecny klimat gospodarczy, ale wydatki publiczne są najbardziej stymulujące, gdy dochodzi do najbardziej produktywnej działalności. Najważniejsze jest to, że zatrudnienie w sektorze opieki zdrowotnej nie powinno być ani celem politycznym, ani wskaźnikiem sukcesu. Kluczowymi celami polityki powinny być osiągnięcie lepszych wyników zdrowotnych i zwiększenie ogólnej wydajności gospodarczej, abyśmy mogli żyć zdrowiej i bardziej zamożniej. Nasza zdolność do zapewnienia dostępu do drogiego, ale korzystnego leczenia jest utrudniona, gdy tylko polityka opieki zdrowotnej jest oceniana na podstawie miejsc pracy. Traktowanie systemu opieki zdrowotnej w taki sposób, jak (niezwykle nieefektywny) program pracy, jest bezpośrednio w konflikcie z celem zapewnienia wszystkim Amerykanom dostępu do opieki po przystępnej cenie.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Ten artykuł (10.1056 / NEJMp1204891) został opublikowany 6 czerwca 2012 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z Harvard School of Public Health, Boston (KB); oraz Harvard Kennedy School of Government, Cambridge, MA (AC).

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Biuro Statystyki Pracy. Krajowe dane o zatrudnieniu: bazy danych, tabele i kalkulatory według tematu (http://www.bls.gov/data/#employment).

2. Garber AM, Skinner JS. Czy amerykańska opieka zdrowotna jest wyjątkowo nieefektywna. J Econ Perspect 2008; 22: 27-50
Crossref Web of Science Medline
3. Cutler DM, Rosen AB, Vijan S. Wartość wydatków na leczenie w Stanach Zjednoczonych, 1960-2000. N Engl J Med 2006; 355: 920-927
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
4. Ford ES, Ajani UA, Croft JB i in. Wyjaśnienie spadku liczby zgonów w Stanach Zjednoczonych z powodu choroby wieńcowej, 1980-2000. N Engl J Med 2007; 356: 2388-2398
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
5. Baicker K, Chandra A, Skinner JS. Oszczędność pieniędzy lub ratowanie życia. Poprawa produktywności wydatków na opiekę zdrowotną w USA. Ann Rev Econ 2012; 4: 12,1-12.24.

Zamknij odniesienia
Powołanie się na artykuł (1)
Zamknij Cytowanie artykułów
Komentarze (21)
[hasła pokrewne: kapturek antykoncepcyjny, fala uderzeniowa katowice, lekarz ubezpieczenia zdrowotnego ]

Tags: , ,

No Responses to “The Health Care Jobs Fallacy cd”

 1. Natan Says:

  Zawiera wsobie nie tylko wapń ale także witamine d

 2. Justyna Says:

  Article marked with the noticed of: zdrowe odchudzanie[...]

 3. Wiktor Says:

  Mój przyjaciel cierpi na tę alergię

 4. Jagoda Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: sklep z suplementami[...]

 5. Kill Switch Says:

  cukier to czysta energia

Powiązane tematy z artykułem: fala uderzeniowa katowice kapturek antykoncepcyjny lekarz ubezpieczenia zdrowotnego