olejek kokosowy do włosów i ich pielegnacja.
Naturalne olejki do wlosow: kokosowe, arganowy, jojoba, makadamia, tamanu

Ukierunkowana kontra uniwersalna dekolonizacja w celu zapobiegania infekcji ICU AD 2

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Szpitale często badają pacjentów w OIOM pod kątem nosowego transportu MRSA i stosują środki ostrożności w kontaktach z nosicielami.2-6 Dziewięć stanów zleca takie badania.7 Dekolonizacja została zastosowana w celu ograniczenia przenoszenia i zapobiegania chorobie u nosicieli S. aureus, głównie nosicieli szczepów opornych na metycylinę, ale także nosicieli tych wrażliwych na metycylinę.8,9 S. aureus, w tym szczepy oporne na metycylinę i metycylinę, stanowi więcej infekcji związanych z opieką zdrowotną niż jakikolwiek inny patogen.4 Jest to najczęstsza przyczyna związanego z wentylacją zapalenia płuc i zakażenia w miejscu pracy oraz druga najczęstsza przyczyna zakażenia krwi obwodowej związanej z cewnikiem.4 Dekolonizacja zwykle obejmuje wielodniowy schemat podawania donosowej mupirocyny i chlorheksydyny.
Dyskutuje się o tym, czy należy zastosować dekolonizację, a jeśli tak, czy należy kierować ją na patogeny wysokiego ryzyka lub na populacje pacjentów podatne na infekcje przez wiele patogenów10. W szczególności, szeroka aktywność przeciwdrobnoustrojowa chloroheksydyny czyni ją atrakcyjną dla zapobiegania opiece zdrowotnej. -przyłączona infekcja od wielu patogenów. 11-14 Kilka badań wykazało, że codzienne kąpiele chlorheksydyny u wszystkich pacjentów w OIOM mogą zmniejszać pozyskiwanie MRSA, stężenie bakterii na powierzchni ciała i infekcję krwi ze wszystkich patogenów. 11-14 -skuteczność próby jest potrzebna do określenia, jaki rodzaj strategii dekolonizacji działa najlepiej, aby zredukować MRSA i inne patogeny w oddziałach intensywnej terapii. Ponadto ważne jest, aby wiedzieć, czy dekolonizacja może być skuteczna w rutynowej opiece OIOM. Przeprowadziliśmy randomizowane, pragmatyczne, porównawcze badanie kliniczne na dorosłych oddziałach intensywnej opieki medycznej, aby porównać ukierunkowaną i uniwersalną dekolonizację ze sobą oraz z samymi badaniami przesiewowymi MRSA i środkami ostrożności.
Metody
Projekt badania
Zaprojektowaliśmy Randomized Evaluation of Decolonization versus Universal Clearance, aby wyeliminować próbę MRSA (REDUCE MRSA), trzyczęściowe randomizowane badanie kliniczne, aby porównać strategie zapobiegania klinicznym izolatom MRSA i infekcjom w dorosłych oddziałach intensywnej terapii w Hospital Corporation of America (HCA) szpitale. Projekt badania został opisany wcześniej, 15 a protokoły są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie. Materiały szkoleniowe znajdują się w Dodatku uzupełniającym, dostępnym pod adresem. Wszyscy autorzy gwarantują dokładność zgłoszonych danych i wierność badania do protokołu. Był 12-miesięczny okres bazowy od stycznia do 31 grudnia 2009; okres wprowadzania od stycznia do 7 kwietnia 2010 r .; oraz 18-miesięczny okres interwencji od 8 kwietnia 2010 r. do 30 września 2011 r.
Trzy grupy strategii zostały zdefiniowane w następujący sposób
[więcej w: uzdrowisko leczenia sanatoryjnego dorosłych, olej słonecznikowy zastosowanie, fala uderzeniowa katowice ]

Tags: , ,

No Responses to “Ukierunkowana kontra uniwersalna dekolonizacja w celu zapobiegania infekcji ICU AD 2”

 1. Sexual Chocolate Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: rozwój osobisty[...]

 2. Vanessa Says:

  Myślę, że warto się skonsultować z lekarzem czy nadal to polecają

 3. Marika Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do anaboliki[...]

 4. Michalina Says:

  Ułożenie chorego na boku uchroni poszkodowanego przed zachłyśnięciem się własnymi wydzielinami.

 5. Old Man Winter Says:

  Article marked with the noticed of: tatuaż warszawa[...]

 6. Eryk Says:

  u mnie pojawił się ból biodra

Powiązane tematy z artykułem: fala uderzeniowa katowice olej słonecznikowy zastosowanie uzdrowisko leczenia sanatoryjnego dorosłych