olejek kokosowy do włosów i ich pielegnacja.
Naturalne olejki do wlosow: kokosowe, arganowy, jojoba, makadamia, tamanu

Ukierunkowana kontra uniwersalna dekolonizacja w celu zapobiegania infekcji ICU AD 9

Posted in Uncategorized  by admin
September 9th, 2018

Konieczna jest formalna analiza efektywności kosztowej, aby zrozumieć, czy obserwowane zaprzestanie badań przesiewowych, ograniczone środki ostrożności w kontaktach i zmniejszone infekcje równoważą koszty produktu i potencjalne pojawienie się oporności. Okaże się, czy uniwersalna dekolonizacja może zapobiec potrzebie wszystkich środków ostrożności dla nośników MRSA lub innych organizmów opornych na wiele leków. Korzyści wynikające z powszechnej dekolonizacji są godne uwagi z kilku powodów. Po pierwsze, duże zmniejszenie liczby zakażeń, które obserwowaliśmy, zostało osiągnięte poza znacznymi redukcjami zakażeń krwi wywołanych przez MRSA i inne patogeny, które wystąpiły w szpitalach HCA i innych szpitalach na terenie kraju w ciągu ostatniej dekady. bezpośrednie porównanie z aktywnym nadzorem o wysokiej zgodności i towarzyszącymi środkami ostrożności w kontaktach, które zostały powiązane ze zmniejszeniem częstości przenoszenia MRSA i zakażeniem MRSA krwi. 9, 26, 27, 27, 28, Szpitale, które nie w pełni wdrożyły strategię badań przesiewowych i izolacji mogą czerpać dodatkowe korzyści z tej interwencji. Po drugie, uniwersalna dekolonizacja została wdrożona jako część rutynowej praktyki przy użyciu zwykłej infrastruktury szpitala do zmiany praktyki, bez potrzeby przeprowadzania badań na miejscu u personelu. Wyniki te są zatem ogólnie możliwe do osiągnięcia w ramach regularnej praktyki. Po trzecie, interwencja była skuteczna w szpitalach społecznych, które stanowią większość amerykańskich szpitali.
Zmniejszenie zakażeń krwi z dowolnego patogenu wystąpiło w kontekście względnie wyższych wyjściowych wskaźników infekcji dla wszystkich typów patogenów (gram-dodatnich, gram-ujemnych i grzybów) w grupie 3, w porównaniu z innymi grupami. Jednym z wyjaśnień dla tych wysokich wskaźników jest to, że w tej grupie znajdowały się trzy z czterech szpitali zapewniających przeszczep szpiku kostnego i narządów stałych. Takie różnice pomiędzy grupami są w dużej mierze uwzględniane przez porównanie odsetka wyników w każdym szpitalu z wartością wyjściową tego szpitala, zapewniając pewność, że korzyść jest przypisana dekolonizacji, a nie wyjściowej zmienności w przypadku mieszanki lub praktyk klinicznych w grupach. Ponadto, grupa 3 nie miała wyższych wyjściowych wartości klinicznych MRSA-dodatnich niż inne grupy, więc regresja do średniej nie tłumaczyła korzystnego wpływu na ten wynik.
Nie wiadomo, czy wymagany jest poziom progowy zgodności z uniwersalną dekolonizacją, aby osiągnąć zaobserwowaną korzyść, czy też stopień zgodności wyższy niż wskaźnik w naszym badaniu (85%) przyniósłby dalszą poprawę. Chociaż pracownicy szpitala zdawali sobie sprawę z przypisanej strategii, co mogło doprowadzić do niezmierzonego zachowania, które wpłynęło na wyniki badań, 29 nie jest jasne, jakie niezmierzone zachowania mogłyby wpłynąć na poprawę o 44%.
Ta próba nie dostarcza żadnych informacji na temat możliwej do przypisania korzyści z mupirocyny, samej lub w połączeniu z chlorheksydyną
[więcej w: poradnia dla dzieci z autyzmem, matołectwo, olej lniany ]

Tags: ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: matołectwo poradnia dla dzieci z autyzmem