olejek kokosowy do włosów i ich pielegnacja.
Naturalne olejki do wlosow: kokosowe, arganowy, jojoba, makadamia, tamanu

Zakupy oparte na wartości – krajowe programy do przechodzenia z tomu do wartości ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Na przykład Premier nie zapewniał zachęt dla uczestniczących szpitali na podstawie 30-dniowej śmiertelności, infekcji szpitalnych, kosztów lub doświadczenia pacjentów. Środki na te wyniki są częścią najnowszej propozycji CMS dla szpitalnej VBP. Jednak dopiero okaże się, jaki wpływ VBP będą miały na wyniki na poziomie krajowym. Sześć dziedzin pomiaru jakości. VBP pozwala CMS określić środki, które najlepiej wyprzedzają cele krajowej strategii jakości. Dotychczasowe pomiary koncentrują się przede wszystkim na procesach opieki klinicznej, bezpieczeństwie i doświadczeniach pacjentów. Zgodnie z trzema celami CMS zakres pomiarów zostanie poszerzony o cele lepszego zdrowia społeczności, koordynacji opieki i obniżenia kosztów. Sześć dziedzin pomiaru, odpowiadających priorytetom krajowej strategii jakości, uwzględnia to rozszerzenie i jest podstawą proponowanej reorganizacji środków VBP (patrz tabela). Bardziej kompleksowy zestaw środków obejmujący koszty, zdrowie populacji i koordynację opieki pomoże dostawcom skupić się na opiece i pomocy dostępnej poza ich murami. Wykorzystanie tych sześciu domen do dopasowania pomiaru jakości do ustawień pozwoli CMS stworzyć wspólną odpowiedzialność za wydajność. Zwiększa to prawdopodobieństwo, że VBP przesunie igłę w obszarach, które wcześniej nie były mierzone, a dla których nie wprowadzono zachęt w skali krajowej.
Pięć zasad jest ważnych w dalszym rozwijaniu portfela VBP. Po pierwsze, programy muszą określać cel końcowy, a nie proces jego osiągnięcia. Najlepszym sposobem na poprawę wyników z VBP jest mierzenie rezultatów skoncentrowanych na pacjencie i zapewnienie zachęt do ich osiągnięcia. Zestawy pomiarów programów VBP muszą jasno i oszczędnie określać najbardziej krytyczne wyniki w zakresie zdrowia, opieki zdrowotnej i kosztów dla każdego ustawienia. Podstawowe zestawy miar muszą mierzyć podobne aspekty opieki i zdrowia – takie jak koordynacja opieki, doświadczenie pacjenta, stan funkcjonalny i koszty – jednolicie w różnych epizodach i ustawieniach opieki. Podkreślanie wyników skoncentrowanych na pacjencie w programach VBP pozwoli usługodawcom skupić się na zwięzłym głównym zestawie środków, w których mają największe możliwości poprawy, bez nadmiernego obciążania sprawozdawczością. Co ważniejsze, mierniki wyników umożliwiają dostawcom elastyczność w określeniu najbardziej krytycznych procesów lub ulepszeń systemu potrzebnych do poprawy wyników. CMS może katalizować myślenie i doskonalenie na poziomie systemu, ale innowacje i działania dostawców muszą być lokalne.
Po drugie, wszystkie zachęty dostawców muszą być dostosowane. Zwrot kosztów w systemie opłat za usługę jest często zasypywany w zależności od rodzaju dostawcy i ustawienia. VBP ma potencjał zharmonizowania rodzajów środków i zachęt dla dostawców w ramach ustawień. Na przykład, w tym zachęty do zmniejszenia liczby readmisji i wydatków na beneficjenta w szpitalach intensywnej opieki, placówkach opieki pogotowia i lekarzach ambulatoryjnych ustanawiają wspólną odpowiedzialność i zachęty do koordynowania opieki. Konieczne jest również dostosowanie programów rządowych i sektora prywatnego VBP.
Po trzecie, właściwe środki muszą zostać opracowane i wdrożone w szybkim cyklu. Programy VBP muszą identyfikować zestaw środków, które definiują rodzaj opieki skoncentrowanej na pacjencie, jaką powinien zapewnić system opieki zdrowotnej
[podobne: olej słonecznikowy zastosowanie, olej lniany, kapturek antykoncepcyjny ]

Tags: ,

No Responses to “Zakupy oparte na wartości – krajowe programy do przechodzenia z tomu do wartości ad”

 1. Łukasz Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: dentysta włocławek[...]

 2. Dancing Madman Says:

  U mnie szybko udalo sie wrocic do normalnego funkcjonowania

 3. Roadblock Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: dom seniora[...]

 4. Tadeusz Says:

  Kiedyś mojej siostrze laryngolog zalecił laser i sollux na zatoki

Powiązane tematy z artykułem: kapturek antykoncepcyjny olej słonecznikowy zastosowanie